Barty a ajuns pân în semifinale sptmâna trecut, la Montreal, unde Halep nu i-a dat vreo ans, impunându-se cu un categoric 6-4, 6-1.
Gratis, publicerad den Författare ujinkot, deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.Video Finalul meciului Halep - Barty * Simona Halep a solicitat intervenia antrenorului Darren Cahill.Juan Martin DEL potro (ARG) - 18:00 massiva cam sex Novak djokovic (SRB).Video Finalul setului câtigat de Simona Halep.Update ora 18:52: Simona Halep - Ashleigh Barty 2-3.Serviciu solid pentru Barty, care se impune la 0 pe propriul serviciu.Hungarian, icelandic, indonesian, irish, italian, japanese, korean.Halep Cincinnati live video: Reeditarea semifinalei de la Montreal Pentru a ajunge în sferturi la Cincinnati, Simona va avea o misiune dificil, urmând a o înfrunta pe una din cele mai în form juctoare din circuit.Leonardo mayer (ARG) Milos raonic (CAN).Ashleigh Barty, scor 7-5, 6-4, dup o or i 27 de minute de joc.Loopiawhois to view the domain holder's public information.Update 18:10 Organizatorii estimeaz c în aproximativ un sfert de or vor debuta partidele de vineri de la Cincinnati.Programul zilei va fi întocmit în curând.Halep Cincinnati live video: A încheiat rapid conturile cu Tomljanovic De mai puin de cinci minute a avut nevoie Halep pentru a încheia conturile cu Tomljanovic, într-o partid care a continuat joi de la scorul de 4-6, 6-3, 4-3, 30-15, dup ce fusese întrerupt.a fost postarea lui Barty de pe reelele de socializare.Rmânei pe recepie pentru actualizarea ordinii de joc", a fost anunul fcut de oficialii turneului Western Southern Open.Simona a câtigat tot la avantaje al doilea game al partidei, dup ce adversara din Australia a avut i o minge de break.SET pentru simona halep!Joi, dup o întârziere de dou ore, din cauza ploii, Halep a revenit pe teren montat, a reuit break-ul, iar apoi a încheiat meciul pe propriul serviciu.S-a impus la 30 pe propriul serviciu i a câtigat dou game-uri la rând pentru prima dat în acest meci.
Oficialii competiiei au hotrât, astfel, s mute întâlnirea Simona Halep - Ashleigh Barty pentru vineri în SUA - dup ora 18:00 în România.
Update ora 19:44: Simona Halep - Ashleigh Barty 7-5, 4-2.